Akıllı Bal Arısı Oyunu Hakkında Bilinmeyenler

Günümüzde bir çok html ve mobil oyunların yanı sıra halen popüler olan masaüstü oyunları da bulunuyor. bir çoğu artık mobil olarak kullanılan ve ceptelefonları ile kolayca erişebileceğiniz özelliklere sahipler. Bizler sadece telefonlarımızın ya da oynadıgımız sistemlerin özellikleri ile bir kaç dokunmatik hareketler ile bu oyunları oynayabiliyoruz. peki bunlara herhangi bir ücret ödeniyormu?

 

Ya da bunlar daha sonra faturamıza ücret olarak yansıyormu biraz da bunu inceyeleyelim isterseniz. ilk olarak şuna deyinmek isterim. bu oyunları uygulama halinde oynuyorsanız oyun içi satın alımlar ile yatırımlarını sağlamaktadırlar ve ileriye dönük olarak oyunu geliştirme konusunda destekler almaktadırlar. Şimdi burada oyun içi satın alımlardan ziyade mobil sistemler ile oynayacagınız oyunlardan bahsetmek istiyorum.

Akıllı Bal Arısı Oyunu

Karşınızda bulunan karakterin bir kaç sorusuna cevap verdikden sonra sizin hakkınız da bir çok bilinmeyeni cevaplayabiliyor. Aslında cevapladıgınız soruların içerisinden yakalamış oldugu bir kaç cümle ile Sizin hakkınız da bilgiler edinen Akıllı Bal Arısı karakteri bu sayede anlık düşüncelerinizi sesli olarak sizlere yansıtabiliyor. Bu da çoğu kişi için keyif verici eğlenceli zaman geçirme adına güzel bir oyun olabilir.

 

Bir de bu oyunun benzeri Lipton firması tarafından yapılmış olan Akıllı Çay Bardağı Oyunu da bulunuyor. Burada da aynı şekilde sorularınıza cevap veren Çay Bardağı bulunuyor. tüm bu farklılıkların bir arada olduğu ve daha bir çok benzeri oyunların yer aldığı siteye dilerseniz direk olarak Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir