Antalya Da Geçirdiğim Bir Gün

Antalya yı uzun uzun yazmak isterdim aslın da bu yaz pek de boşluğum olmasa da amcamın da Almanya dan gelmesi sebebi ile sadece ama sadece Bir günlüğüne Gitmiş bulundum. Her ne kadar insanların yoğun ilgi göstermiş olduğu ve yazların vazgeçilmez şehirlerinden olsa da işin aslı ben pek beğenmedim. Tabi ki sonuç da Tatil şehri ancak bize has kültürleri ve bir kaç da insanların hoş görülerini görmek isterdim ancak bunlardan uzak farklı bir dünya çabası içerisine girmiş bir Antalya ile karşılaştım diyebilirim.

Cuma akşamı indiğim hava alanın dan sonra Küzenim beni aldı ve tanıdığımız olan Naz Garden Apart Otele gittik. burada her ne kadar akşam 6 dan sonra havuza girilmese de ben uçuş yorgunluğumun ardından gece 11 gibi gelir gelmez hemen havuza girdim… daha sonra eve gidip uyudum. Tabi bu uyudum demem kadar kolay olmadığı. Antalya nın sıcağını bir çoğumuz tahmin edebiliyordur. Sabah uyandığım da ise bir kaç yeri gezdim ve daha sonra tekrar Naz Garden Otele döndük.

 

Orada geçirdiğim havuz sefasından sonra ise akşam Clup Alya da soluğu aldık. Aslına bakarsanız hiç sevmediğim ortamlardır bunlar ancak Amcam ve aile bireylerinin de ısrarları ile bi gecemizi orada geçirek dedik ve gittik. tabi başıma geleceklerden haberdarım.  Ses, Gürültü, Patırtı, insanların zırvalıkları bla bla bla neyse geceyi de geçirdik den sonra  Ertesi günü aracımla birlik de yola çıktık. Bir çok şehri gezerek geldiğim yol her ne kadar yorucu geçse de sanırım Kafam az da olsa dağılmıştı.

IMG_1079nazgardenIMG_1078IMG_1074

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir