Mobilsohbet.Net Artık Mobil Olarak Chat yapma imkanı sunuyor.

Sohbet Bir Diğer Adı ile Söyleşi:

İnsanın kendini en güzel şekilde ifade edebilmesi, konuşma sanatıdır. Herkes konuşur, fakat herkes kendini aynı şekilde ifade edecek güce sahip değildir. Özellikle de reel yaşamın içinde insanlar çoğu zaman, konuşurken utanma ve çekinme duygularının baskısı altında kalırlar. Bu baskılarda kişilerin kendilerini yeterince ifade edememelerine yol açar.

Oysa insanoğlu için yemek yemek ne kadar elzem bir ihtiyaç ise konuşmakta o kadar önemli bir gereksinimdir. Reel de kendini çok iyi ifade edemeyen kişilerin kaçtığı ve sığındığı tek yer, sanal dünyanın içinde yer alan sohbet odalardır. Bu odaların içinde utanma ve sıkılma duygularından tamamen arınmış bir şekilde, özgürce insanlar sohbetlerini yaparlar.

Chat ve Sohbet Nedir ve Nasıl Uygulanmalıdır:

Chat nedir? Sanal dünyanın içinde yapılan sohbete verilen isimdir. İnsanların rahatça Mobil Chat yapabilmeleri için İRC networkleri kurulur ve aynı anda binlerce kişi sohbete tabi olarak, yazışmaya başlar. Günümüz teknolojisi doğal olarak Chat dünyasının da gelişmesine olanak sağlamıştır. Eskiden sadece yazarak iletişim içinde olan kişiler, günümüzde; kameralı ve sesli chat imkanlarından da faydalanarak çok daha rahat iletişim kurma şansını elde etmiştir.

İnsanların konuşma sanatlarında ki yetenekleri bu tarz ortamlarda da kendini gösterir. Konuşma ustası olan ve ince esprilerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen kişiler, bu ortamlarda çok çabuk popüler olurlar. Chat dünyası içinde popüler olan kişiler, bulundukları ortamda sınırsız yetkilere kadar ulaşabilir. Bu yetkilerde otomatik olarak, o kişinin çevresinde kalabalığı arttıracaktır. Hatta şunu da rahatlıkla söyleyebiliriz ki, reel dünyada tamamen yapa yalnız olan kişiler, bu ortamın içine girdikleri andan itibaren konuşma şekilleri değişir. Kendilerini çok daha rahat bir şekilde ifade etmeye başlarlar. Reelde antisosyal bir kişiliği yansıtan kişiler, burada pek çok arkadaş ve dost edinerek kısa sürede yalnızlığına bir son verebilir.

Türkiye’nin Yeni ve Kullanışlı Mobil Sohbet Odaları ile Eğlence Sitesi:

Sohbet Odaları, her zaman kullanıcılarının arzu ve isteklerine göre şekil alır. Örneğin öyle bir kesim vardır ki, chate sadece oyun oynamak ve beyin jimnastiği için kullanmak ister. Bu tip kullanıcılara özel oyun ve yarışma odaları vardır. Bazı kullanıcıları Radyo dinlemek ve canlı istek yapmak isteyebilirler. Bu tarz kullanıcılar içinde 24 saat canlı yapan Dj ekibinden oluşan bir radyo yayını bulunmaktadır.

Edebiyat odası, Felsefe odası, şehir kanalları, takım kanalları, islam kanalı ve daha sayamadığımız onlarca kanal bulunur. O anki ruh haliniz neyi, nasıl yaşamak istiyorsa, ona en uygun olan kanalı seçip, sohbete dahil olabilirsiniz

http://www.mobilsohbet.net Adresinden ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Dilerseniz de Buradan Android Mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

2 comments

  1. Görüntülü konuşma imkanlarıda çıksa whatsapda çıksa irc nin yeri başka oluyor mobil olsun masaüstü olsun chatin yeri başkadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir