Olmazsa Olmazımız İnternet

Benim açımdan bakacak olursak uzun yıllardır içerisinde olduğum bir dünya diyebilirim. Etrafım da gördüğüm ise insanların internetin sadece Facebook, Twitter gibi Sosyal Ağlardan ibaret olduğunu sanması beni çoğu zaman üzmüştür. İnternet üzerinden bugün bir çok işlemleri Online olarak yapabilirken aynı zaman da da öğrenme isteiğimizi de ön planda tutmamız bizler için çok şey kazandırabilir.

Bugün her ne kadar yok gibi görünse de boş vakitlerim de Youtube üzerinden belirli videolar izler ilgili konular hakkın da makaleler okurum. Arkadaşlarım da da her zaman bunu görmek isterken etrafım da bulunan insanların bana göre boş şeylerle vakit geçirmesi beni üzdüğü kadar da aslın da ne kadar boş yaşadığımızın da göstergesi olduğunu düşünüyorum. Bugün her ne kadar bizlerin vazgeçilmezi olasalar da aslın da ömrümüzün nasıl geçtiğini anlamıyoruz cümlesinin cevabıdır.

 

Facebook vb Ağlar. Peki bu kadar kötüledik den sonra gelelim bir de faydalarına örneğin bir abimin oluşturmuş olduğu ve dönem dönem elimden geldiğince desteklediğim bir Facebook sayfasından bahsetmek istiyorum. Sayfa insanların kolayca ev içerisin de yapabilecekleri pratik bilgiler sunmaktadır. Bu gibi sayfalar oluşturmak oluşturamıyorsak bile bunları takip etmek bizler için olmazsa olmaz olmalı. web sitesine ulaşmak isterseniz www.kolaycayap.com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bugün evimiz de en ufak bir sorun da tamirci çağırıyorsak bu bizim Sosyalliğimizi değil ne kadar pasif insan olduğumuzun bir göstergesidir. Tabi ki internet üzerinden eskisi kadar kolay olmasa da bir çok Para kazanma Yöntemleri de vardır. ilerleyen dönemler de vakit buldukca sizlere bunlardan da bahsedicem. Sizlere tavsiyem sizler de vakit bulduğunuz zamanlar da Youtube üzerinden sizlere birşeyler katabilecek Videolar izlemeniz dir. Bu kendinizi rahat hissettiğiniz ve ilgi alanınız olan konular olursa hem keyif alır hem de bilginize bilgi katmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir