Seo ve Özgünlük

Zaman zaman kendimi geliştirmek adına kurmuş olduğum bloğum da insanlara farklı ve faydalı bilgiler vermek adına boş vakitlerim de araştırma yaparak onlara en iyi düzeyde ve doğru olan bilgileri paylaşmayı hedefliyorum. Tabi ki bugün bildiğimiz doğrular yarın bizlerin en büyük yanlışları olabilir.

Hele ki konumuz Teknoloji ve Google algoritması ise. Her geçen gün kendini geliştiren ve insanlara gizleyen Google aslın da doğal olarak gizlendiği kadar da Doğru olanı yapan webmasterlar için iyi hale geliyor diyebiliriz.

 

Algoritma güncellemelerin de her ne kadar hatalar yapsa da bunu iyileştirmeye yönelik bir takım çalışmalar yapılmaktadır. Her zaman doğru olanı yapıyor diyemediğimiz gibi bazı zamanlar Aramalar da hiç istemediğimiz olumsuzluklarla karşılaşmak durumun da kalabiliyoruz.

Burada yapmamız gereken başkalarının yaptıklarını yapmak değil diğer insanlardan farklı olarak sunumlar yapabilmektir. Bazı arkadaşlarımız tutturmuş bir özgünlük gidiyor ancak özgünlüğün sadece başka bir sitede olan yazının farklı versiyonunu yazmak olduğunu düşünüyorlar.

Aslında Google amcamızın bizden istediği özgünlük tamamen bize ait olan ve hiçbir başka sitenin bu konuda bilgi sahibi olmaması. Kendi üretmiş olduğumuz fikir ve projeler buna dahildir. Tabi ki bir blog sayfası açarak para da kazanabilirsiniz.

Bende kurmuş olduğum sayfamda Google üzerinden ne şekilde para kazanabileceğiniz ve kazanmış olduğunuz paraların sizlere nasıl yatırıma dönüştürebileceğiniz hakkında yazılar hazırlayacağım . Bizlerin Seo adına önceliği her zaman diğer sitelerden farklı ve yenilikçi olmak olduğunu hiçbir zaman unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir